• E: OFFICE@POINTB.PL

POiNTB wyrusza w kolejny rejs po świecie technologii. Razem z naszym nowym Klientem ifm electronic przepłyniemy przez morze mediów, aby zatknąć flagi sukcesu w postaci świetnych publikacji. Takie wyzwania lubimy!

Nasze nowe miejsce na ziemi, czyli Wrocławski Park Biznesu rośnie! Chcieliśmy dać szansę związkom sąsiedzkim rozkwitnąć, dlatego zorganizowaliśmy pierwsze spotkanie z cyklu Business to Neighbour. Nie było to zwykłe śniadanie biznesowe. Dzięki formule Speed Datingu udało nam się połączyć grupkę wolnych elektronów i teraz uśmiechy na powitanie aż elektryzują!

Nawet porywisty Orkan nie wygoniłby z Dworzyska naszych gości. W ten weekend kolejny raz pokazaliśmy zakamarki kuchni naszego ulubionego Kompleksu. Tym razem zintegrowaliśmy dolnośląską blogosferę z pociągiem do gotowania! Postawiliśmy na ostrzu noża steki, homara i najlepsze frykasy z dworzyskowej spiżarni. Pyszniej być nie mogło!

W grudniu Wrocław nie potrzebował Mikołaja. Razem z Futura Park Wrocław udowodniliśmy, że zakupy w centrum handlowym wystarczą, aby zyskać lawinę prezentów! Na początku rozdaliśmy 700 kart zakupowych, które przydały się w przedświątecznym biegu. Następnie poprosiliśmy Mikołaja oraz jego bajkową świtę o specjalne prezenty dla Klientów – drobne upominki i słodkości wywołały uśmiechy na zmarzniętych twarzach, a o to nam chodziło!

Nasze czyste zamiary zostały po raz kolejny przyjęte znakomicie! Dzięki nim od października zadbamy o odświeżony wizerunek firmy Inter-Iodex. W przygotowaniu mamy nowe logo, stronę WWW i działania komunikacyjne, a także event w pięknym Amsterdamie, czyli to, co lubimy najbardziej! Będzie świeżo, klasycznie i technologicznie!

Billboardy informowały, spoty w radiu hulały, a hostessy z ulotkami zachęcały – jednym słowem we wrześniu użyliśmy swojej magii, aby rozdać 500 kart zakupowych w ramach akcji „Jesienne Kartobranie” w Centrum Futura Park Wrocław. Po tym weekendzie zrobienie zapasów nie może być prostsze!

Odkąd przygotowaliśmy nowe katalogi produktowe dla Grupy PCC wiemy już, że jesteśmy władcami druku. Ani wzory, ani kolory nie są nam straszne! Ustawiliśmy skomplikowane procedury i tabele do pionu, dzięki czemu grzecznie ułożyły się na drukarskiej szpalcie. 

Stado POiNTB podjęło nietypowe wyzwanie! Od sierpnia karmimy media dobrymi wiadomościami na temat producenta pasz dla zwierząt Tasomix. Pozostańcie uważni, bowiem już hodujemy soczyste newsy, dzięki którym marka zawojuje nie tylko rolniczy świat!

PAULINA
HERLENDER

 DIRECTOR ASSISTANT 
Dział Administracji
  


530 754 574
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KATARZYNA
TOBOŁA

 NEW BUSINESS MANAGER 
Dział Sprzedaży
  


726 763 749
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.