• E: OFFICE@POINTB.PL

MARLENA
STREMLER

 MEDIA SPECIALIST 
Dział Kreacji
  


695 125 300
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KRZYSZTOF
GACHOWSKI

 ACCOUNT EXECUTIVE 
Dział Projektów
  


577 440 230
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W pierwszą niedzielę lata dostarczyliśmy pakiet sportowych emocji na pikniku rodzinnym firmy WAGO ELWAG i wiemy na pewno, że Wrocław jest w pełnej gotowości do startu The World Games 2017. Bule latały,  rakietki śmigały, a puchary lśniły – przedstawiciele federacji biorących udział w TWG 2017 zagrzewali do sportowej rywalizacji i zapewniali zdrową zadyszkę u blisko 800  uczestników eventu.

Weekend pod palmami z prezentami? Dla wielu marzenie, dla nas eventowe spełnienie! Powitaliśmy lato na rajskiej wyspie Futura Park Wrocław.  Wspólnie przekonaliśmy Klientów, że zakupy owocują rozdając 600 kart podarunkowych, które z całą pewnością ułatwią urlopowe korzystanie z lata!

Pizza, pasta, lasagne … Nie, to nie jest nasze zamówienie na lunch, tylko fragment menu wyjątkowej restauracji, która, o dziwo, wcale nie leży we Włoszech, a w dolnośląskiej miejscowości, Szczawnie Zdroju. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie chcieli zrobić tam trochę medialnego zamieszania, zatem wielbiciele włoskiej kuchni - widzimy się niebawem w Białej Sali!

Drodzy Państwo, witamy w Dworzysku! My już zdążyliśmy się tam rozgościć i spróbować tamtejszych specjałów, jednak na tym nasza rola się nie kończy – tak wyjątkowe miejsce zasługuje na uwagę, o którą będziemy zabiegać zarówno w prasie, Internecie, jak i w kanałach Social Media. Niechaj świat dowie się, jakie skarby kryje w sobie Szczawno Zdrój!

Wraz z nadejściem wiosny podnosimy temperaturę - dosłownie i w przenośni. Za ocieplenie klimatu odpowiada Gazuno, z którym podpisaliśmy kolejną umowę, dzięki czemu w dalszym ciągu będziemy mogli dostarczać masę ciepłego contentu.

„Bursztynek, bursztynek znaleźliśmy go na plaży… „- a właściwie w sieci… konkretnie, na stronie www.ambertop.pl. Właśnie tam pasjonaci piękna, praktycznych pomysłów na udane prezenty oraz niekończących się inspiracji zakupowych powinni udać się po eleganckie, modne drobiazgi, z bursztynowym akcentem w tle. Zespół pointb już tam był, a teraz… rusza bursztynowym szlakiem komunikacyjnym poinformować mieszkańców miast i miasteczek o skarbach jakie widział. Stacja pierwsza, Facebook.

Połączenie wszystkich danych składa się na jedną spójną informację, a informacja to przecież podstawa powodzenia biznesu. Informujemy więc o naszej współpracy z firmą sonar mind, oferującą internetową usługę efektywnego zarządzania procesami biznesowymi. Brzmi zawile? Wystarczy wejść na stronę sonarmind.pl, która powstała z naszą pomocą i wszystko będzie jasne. System „sonar” to nowoczesny sposób na uporządkowanie firmowych danych, a strona sonarmind.pl to nowoczesny sposób na zrozumienie potrzeb sektora MŚP w zakresie bezpiecznego korzystania z nich. Polecamy!

Uwaga! Departament podróży, wycieczek i przeprowadzek informuje o zmianie siedziby pointb. Z dniem 1 marca 2013 roku opuściliśmy ścisłe centrum miasta, by przenieść się do… ścisłego centrum miasta. Choć więc lokalizacja nie uległa drastycznym przemieszczeniom, udało nam się stworzyć nową, atrakcyjną przestrzeń do kreowania efektywnych form promocji naszych Klientów. Od marca nadajemy z Placu Muzealnego, który łączy dynamizm ulic przecinających środek Wrocławia z kameralnym klimatem, ukrytych między budynkami, podwórek. Mamy więcej biur, nowy, designerski wystrój i bar mleczny pod nosem. Przygotujemy tam niejeden smaczny, pr-owy kąsek.