• E: OFFICE@POINTB.PL

1 czerwca to zdecydowanie najbardziej dziecięcy dzień w roku! Wie o tym doskonale Futura Park, która wyprawiła huczne święto dla Najmłodszych. Gościli na nim m.in. księżniczka Elsa, myszka Miki i rybka Nemo. A my co tam robiliśmy? Jak zaczarowani zawiadywaliśmy tą bajką...

Początek czerwca minął nam pod znakiem odkrywania tajemnic grodu Galindia. Razem z wytypowaną grupą zwiadowczą z firmy Apritech dokonaliśmy przeprawy kajakowej, rozbiliśmy obóz i sprawdziliśmy swoje granice wytrzymałości... wokalnej! Połączeni wspólnym celem zgrabnie ubranym w jedno słowo: integracja, nie kwapili się do powrotu. Ahoj przygodo!

Kreatywność, zarządzanie czasem i zespołem to tylko niektóre umiejętności, których można nauczyć się od ludzkich przedstawicieli Kreatozjan, którzy w genach mają kosmiczne moce. Kreatozjanie, dla których przygotowaliśmy wyjątkowe grafiki i materiały marketingowe, doskonale wiedzą JAK to zrobić i potrafią się to wiedzą podzielić. 

Stylowo, przejrzyście po prostu... kosmicznie! Tak w 3 słowach możemy opisać materiały marketingowe przygotowane dla naszego Klienta. Jeszcze gorące trafiły w ręce kontrahentów Thorium Space na Kongresie w Abu Dhabi i konferencji Satelite w Waszyngtonie. Ciekawi? Szczegółów szukajcie na naszym facebooku i instagramie. 

 

 

OLIWIA
SALACHNA

 JUNIOR MEDIA SPECIALIST 
Dział PR
  


669 403 760
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osiedle Małe Wilczyce rozkWITA na wiosnę, za sprawą przebijającej się przez ostatnie chłody, kampanii. Pączkujący harmonogram Dni Otwartych zachęca do odwiedzin nowych mieszkańców północnego przedmieścia Wrocławia. Zamieszkaj i TY! 

Rok 2019 rozpoczynamy razem z nowym Klientem - Thorium Space na pokładzie. W myśl wspólnej wizji projektujemy nowe standardy kosmicznej komunikacji i odsłaniamy oblicze polskiej branży space. Rakieta wystartowała!

 

 

Las Vegas na Christmas Party? Czemu nie! Wystarczy czerwony dywan, ruletka i niezawodny "poker face". W tym kasynie nikt nie został bankrutem, uwierzycie?

Zreworucjonowaliśmy czarno-piątkowe zwyczaje na rynku nieruchomości! Wspólnie z Klientem - Małe Wilczyce - przygotowaliśmy specjalną ofertę i ogłosiliśmy Black Week dla wszystkich poszukujących wymarzonych czterech ścian. Kto pierwszy ten lepszy! :) 

Najbardziej nawiedzone wydarzenie w roku nadchodzi! Mroczna atmosfera, kostiumy i upiorne dynie zawładnęły już światem, a noc duchów zdecydowanie podnosi poziom adrenaliny. Halloweenowe zwyczaje jednak nam niestraszne, tego dnia z chęcią zamiast cukierków rozdajemy psikusy. Strzeżcie się, tzn. zapraszamy!