• E: OFFICE@POINTB.PL

W POiNTB rozpoczynamy 4 rok z 6 godzinnym trybem pracy i jednocześnie 11 rok działalności w ogóle. Tak, i jesteśmy z tego dumni. A w ramach "noworocznych postanowień" założyliśmy dalsze doskonalenie się w zakresie optymalizacji i zarządzania projektami w trybie zdalnym oraz efektywną współpracę i wymierne efekty prowadzonych działań. Tak, i się pod tym podpisujemy.

Aromat świąt otacza nas ze wszystkich stron!
Cynamon, pierniki,
Cytrusy, goździki,
Pysznych potraw stosy,
Przy stole radosne głosy. 
Chwil prawdziwie świątecznych
i nastrojów bajecznych
POiNTB życzy i na kolejne projekty liczy!

Sposób na współpracę dobrze zorganizowaną, przewidującą rozwój sytuacji i uruchamiającą konserwację zużywających się pól we właściwym momencie, by uniknąć przestoju? Proszę bardzo! Wygląda na to, że trafiliśmy w 10-tkę po raz kolejny w tym roku, gdyż po dograniu wszystkich tych elementów, ponownie przedłużamy współpracę z naszym wybitnie zautomatyzowanym ifm electronic!

W ostatnich tygodniach motywacji do działania nam nie zabrakło! Samo napędzająca się tematyka związana z COVID-19 przyniosła kreatywne zadanie. Wraz z Mangata Holding SA sprawdzaliśmy kondycję polskiego automotive w świetle światowej pandemii koronawirusa, by przekonać się jakie są perspektywy na najbliższy rok. Wnioski znajdziecie w publikowanych przez nas zestawieniach. I tak, bardzo chcemy, by wszystko już wróciło na właściwy tor!

Po pierwsze - czapka z daszkiem lub wymyślny kapelusz, po drugie - okulary przeciwsłoneczne koniecznie z polaryzacją, a po trzecie - urlop. Tak, każdemu jest potrzebny, i każdy na niego zasługuje! Środek lata, takiego wyjątkowego bo bez zwyczajowych eventów, to idealna pora by złapać oddech, a nawet dwa! Ogłaszamy zatem, że u nas sezon urlopowy w zenicie!

Jak pracować efektywnie? Tylko na swoich warunkach, i w sprzyjającym otoczeniu, w dużym skupieniu i ulubionej bluzie. Walory pracy zdalnej wreszcie zaczęło doceniać szersze grono podczas gdy nasz zespół skutecznie w tym trybie realizuje swoje zadania od blisko 2 lat. I tak, potwierdzamy, że chcemy więcej!

Wiosna tuż-tuż, a wraz z nią zbliża się wielkimi kro-... susami wielkanocny zajączek! My w podskokach przygotowujemy niezłe jaj(1)O, a to m.in. z okazji naszej pierwszej dekady na liczniku! I to nie prima aprilisowy żart, że zbliżający się Śmigus Dyngus będzie jedyną okazją do oblewania...

POiNTB strzałem w 10-tkę? Oczywiście - i w przenośni, i dosłownie, jako że w tym roku obchodzimy 10. urodziny! Czego sobie życzyć przy tak okrągłej rocznicy? Cóż, oprócz tego, by nie dać się ponieść urodzinowej euforii i nie stać się równie okrąglutkim... Na pewno zdrowia, zdrowia i jeszcze raz... zasięgów!

Objęliśmy wzrokiem nowe media, przejrzeliśmy tajniki strategii komunikacji i widzimy coraz więcej powiązań, a to wszystko za sprawą naszego nowego Klienta - Eye Laser Center! Miejcie oczy szeroko otwarte, bo już wkrótce pierwsze efekty naszych działań!

2020 rok pod znakiem 6h trybu pracy? Oczywiście, że tak! Mija nam właśnie 10. rok na rynku, od 3 lat pracujemy w trybie 6h i wciąż cieszymy się wspaniałymi rezultatami tej decyzji. Nie ukrywamy - wprowadzenie ulepszeń to coś, na czym skupiamy szczególną uwagę, dlatego postanowiliśmy pójść o krok dalej i... 6-godzinną pracę wykonujemy w większości zdalnie! Takie rozwiązanie brzmi świetnie, to fakt, ale przede wszystkim przynosi realne efekty. Pracujemy z najlepszymi specjalistami na rynku, którzy doceniają te elastyczne warunki pracy. A my, przy zwiększonej efektywności, zachowujemy w pełni zasadę work-life balance!