• E: OFFICE@POINTB.PL

Wielkiej Nocy urok już tryska,
Zawita też radość rodzinnego towarzystwa,
Niech ten czas niesie moc,
zdrowie, sukces i obfitości stos.
Jajo w święto niech króluje i apetyt potęguje!
Wypasionych Świąt!

Zapach wiosny już unosi się w powietrzu, tak jak wiosenna akcja promocyjna, którą przygotowujemy razem z Factoria Park. Kwitnące okazje będą gotowe do zerwania podczas weekendowych zakupów i pozwolą rozkwitnąć nawet najbardziej oszczędnemu zakupowiczowi. Wiosno, jak dobrze, że to już Ty!

W POiNTB rozpoczynamy 4 rok z 6 godzinnym trybem pracy i jednocześnie 11 rok działalności w ogóle. Tak, i jesteśmy z tego dumni. A w ramach "noworocznych postanowień" założyliśmy dalsze doskonalenie się w zakresie optymalizacji i zarządzania projektami w trybie zdalnym oraz efektywną współpracę i wymierne efekty prowadzonych działań. Tak, i się pod tym podpisujemy.

Aromat świąt otacza nas ze wszystkich stron!
Cynamon, pierniki,
Cytrusy, goździki,
Pysznych potraw stosy,
Przy stole radosne głosy. 
Chwil prawdziwie świątecznych
i nastrojów bajecznych
POiNTB życzy i na kolejne projekty liczy!

Sposób na współpracę dobrze zorganizowaną, przewidującą rozwój sytuacji i uruchamiającą konserwację zużywających się pól we właściwym momencie, by uniknąć przestoju? Proszę bardzo! Wygląda na to, że trafiliśmy w 10-tkę po raz kolejny w tym roku, gdyż po dograniu wszystkich tych elementów, ponownie przedłużamy współpracę z naszym wybitnie zautomatyzowanym ifm electronic!

W ostatnich tygodniach motywacji do działania nam nie zabrakło! Samo napędzająca się tematyka związana z COVID-19 przyniosła kreatywne zadanie. Wraz z Mangata Holding SA sprawdzaliśmy kondycję polskiego automotive w świetle światowej pandemii koronawirusa, by przekonać się jakie są perspektywy na najbliższy rok. Wnioski znajdziecie w publikowanych przez nas zestawieniach. I tak, bardzo chcemy, by wszystko już wróciło na właściwy tor!

Po pierwsze - czapka z daszkiem lub wymyślny kapelusz, po drugie - okulary przeciwsłoneczne koniecznie z polaryzacją, a po trzecie - urlop. Tak, każdemu jest potrzebny, i każdy na niego zasługuje! Środek lata, takiego wyjątkowego bo bez zwyczajowych eventów, to idealna pora by złapać oddech, a nawet dwa! Ogłaszamy zatem, że u nas sezon urlopowy w zenicie!

Jak pracować efektywnie? Tylko na swoich warunkach, i w sprzyjającym otoczeniu, w dużym skupieniu i ulubionej bluzie. Walory pracy zdalnej wreszcie zaczęło doceniać szersze grono podczas gdy nasz zespół skutecznie w tym trybie realizuje swoje zadania od blisko 2 lat. I tak, potwierdzamy, że chcemy więcej!

Wiosna tuż-tuż, a wraz z nią zbliża się wielkimi kro-... susami wielkanocny zajączek! My w podskokach przygotowujemy niezłe jaj(1)O, a to m.in. z okazji naszej pierwszej dekady na liczniku! I to nie prima aprilisowy żart, że zbliżający się Śmigus Dyngus będzie jedyną okazją do oblewania...

POiNTB strzałem w 10-tkę? Oczywiście - i w przenośni, i dosłownie, jako że w tym roku obchodzimy 10. urodziny! Czego sobie życzyć przy tak okrągłej rocznicy? Cóż, oprócz tego, by nie dać się ponieść urodzinowej euforii i nie stać się równie okrąglutkim... Na pewno zdrowia, zdrowia i jeszcze raz... zasięgów!