• E: OFFICE@POINTB.PL

Choć często korzystamy z nowych rozwiązań marketingowych, to niezmiennie doceniamy klasykę gatunku. W tym przypadku mowa o skrupulatnym gromadzeniu, dogłębnym analizowaniu i drobiazgowym porównywaniu informacji dotyczących... branży przemysłowej! Droga usłana tabelami, formułami i wykresami doprowadziła nas do stworzenia kompleksowego raportu branżowego. Powrót do korzeni zakończył się powodzeniem!

To już kolejny rok, gdy wspólnie z ifm electronic zgłębiamy tajniki nowoczesnego przemysłu i kreujemy nowatorską komunikację o innowacyjnych rozwiązaniach. Choć ostatnie 12 miesięcy upłynęło nam pod znakiem sztucznej inteligencji, to bez wątpienia prawdziwą można nazwać łączącą nas relację. Idziemy po więcej!

Święty Mikołaj prezenty wrzuca na (A)sanie,
każdemu coś się dostanie:
publikacji moc
nie tylko w wigilijną noc,
eventów stos
i do nowych trendów nos,
kampanii szalonych
i sukcesów niezliczonych.
Wszystkich tych dobroci
i innych łakoci
życzy POiNTB!

W pierwszy wrześniowy weekend Praga stała się nietypowym placem budowy, bo oprócz konstruowania wyjątkowych kampanii, doskonale poradziliśmy sobie również z team buildingiem! Wraz z firmą Nexontis utrwaliliśmy solidne fundamenty pod dalsze sukcesy, bo doskonale wiemy, że zgrany zespół jest w stanie sięgnąć gwiazd. Choć w tak doborowym towarzystwie nie mogło być inaczej, akcję integrację oficjalnie możemy uznać za prawdziwą perełkę wśród naszych projektów!

Czy współpraca z Electrum, europejskim liderem branży OZE, okaże się niewyczerpanym źródłem dobrej energii i magazynem odnawialnych pomysłów? Dla nas to jasne jak słońce! W sektor zielonej transformacji wkraczamy energicznym krokiem i zamaszyście sięgamy po lepsze jutro. 

Wierzymy, że czysta gra zapewnia doskonałe wyniki, dlatego tym bardziej cieszymy się z ponownej współpracy z Dragon Poland! Już teraz wiemy, że nie tylko zyskaliśmy Klienta z najwyższej półki, ale i takiej, która jeszcze przejdzie każdy test białej rękawiczki olśniewająco!

Pachnących radością,
mieniących się spokojem,
obfitujących w wyborny nastrój,
i pysznych po brzegi
Świąt Bożego Narodzenia,
życzy POiNTB.

O tym, że nie brak nam energii oraz odwagi do nietuzinkowego działania wiedzą wszyscy, którzy mieli okazję nas bliżej poznać! Nie będzie inaczej i tym razem, kiedy to, w towarzystwie Electrum - jednego z liderów na rynku OZE w Polsce, postanowiliśmy sięgać po jeszcze więcej zielonego! Bez zbędnych napięć idziemy po międzynarodowe media!

Nieśmiało można rzec, że kolejne miesiące i lata nam służą, nie tylko powiększając zespołowy prefiks wiekowy, ale przede wszystkim obfitując w tony wdrożonych działań optymalizacyjnych. I tak, pewne sprawy są ponadczasowe, tak jak dobra jakość i efektywność, które były i są dla nas najważniejsze, ale są i takie kwestie, które nadają się już tylko do lamusa - gdzie skutecznie je umieszczamy, tym razem trafia tam nieodwracalnie praca w trybie stacjonarnym. 6h tryb pracy to dla nas wciąż za mało, idziemy po jeszcze nowsze... Ahoj przygodo!

Przed nami weekend pełen wyjątkowych okazji z okazji nietuzinkowych okazji, jakimi są Dzień Mamy i Dzień Dziecka. Obiecujemy zaopiekować się Wami w naszym pointBowym stylu, a dokładniej w formacie nie jednego, a "2B", czyli Bezkompromisowego Bezpieczeństwa. Wpadnijcie sprawdzić, ile okazji z okazji tych okazji będziemy serwować, ufff!