• E: OFFICE@POINTB.PL

Kto nas zna ten wie, jak bardzo kochamy automatykę, techniczne nowinki i innowacyjne wdrożenia, dlatego nic dziwnego, że ifm electronic pozostaje częścią naszej ekipy! Nieprzerwanie od 2017 gramy razem na polu innowacji technologicznych, zdobywając punkty w dziedzinie marketingu i reklamy.

6h tryb pracy wdrożyliśmy blisko 2 lata temu (!) i wciąż przynosi nam nie tylko mnóstwo motywacji, ale także wymierne efekty w prowadzeniu projektów. Uwielbiamy odchodzić od schematów i testować nowe rozwiązania, dlatego od kilku miesięcy do 6h dołożyliśmy większy wymiar pracy zdalnej. Już wkrótce podzielimy się z Wami wnioskami.

6h tryb pracy w POiNTB mógłby potęgować wrażenie, że bazujemy na pracy robotów albo więcej, że sami nimi jesteśmy(!). Nic bardziej mylnego! Jeżeli jednak jesteście zainteresowani tym, czy my, ludzie, powinniśmy się obawiać postępującej robotyzacji w polskim przemyśle i nie tylko, koniecznie śledźcie cykl naszych artykułów, które linkujemy dla Was na naszym fp.

Inwazja kosmitów we Wrocławiu? Brzmi jak najlepszy event w tej galaktyce! Tak bardzo ucieszyło nas to wydarzenie, że czym prędzej postanowiliśmy powiadomić o nim media - więcej o tym, jak to się stało, że do Wrocławia zjechali kosmici, przeczytacie pod linkiem: https://www.urania.edu.pl/wiadomosci/do-wroclawia-zjechali-kosmici 

1 czerwca to zdecydowanie najbardziej dziecięcy dzień w roku! Wie o tym doskonale Futura Park, która wyprawiła huczne święto dla Najmłodszych. Gościli na nim m.in. księżniczka Elsa, myszka Miki i rybka Nemo. A my co tam robiliśmy? Jak zaczarowani zawiadywaliśmy tą bajką...

Początek czerwca minął nam pod znakiem odkrywania tajemnic grodu Galindia. Razem z wytypowaną grupą zwiadowczą z firmy Apritech dokonaliśmy przeprawy kajakowej, rozbiliśmy obóz i sprawdziliśmy swoje granice wytrzymałości... wokalnej! Połączeni wspólnym celem zgrabnie ubranym w jedno słowo: integracja, nie kwapili się do powrotu. Ahoj przygodo!

Kreatywność, zarządzanie czasem i zespołem to tylko niektóre umiejętności, których można nauczyć się od ludzkich przedstawicieli Kreatozjan, którzy w genach mają kosmiczne moce. Kreatozjanie, dla których przygotowaliśmy wyjątkowe grafiki i materiały marketingowe, doskonale wiedzą JAK to zrobić i potrafią się to wiedzą podzielić. 

Stylowo, przejrzyście po prostu... kosmicznie! Tak w 3 słowach możemy opisać materiały marketingowe przygotowane dla naszego Klienta. Jeszcze gorące trafiły w ręce kontrahentów Thorium Space na Kongresie w Abu Dhabi i konferencji Satelite w Waszyngtonie. Ciekawi? Szczegółów szukajcie na naszym facebooku i instagramie. 

 

 

OLIWIA
SALACHNA

 JUNIOR MEDIA SPECIALIST 
Dział PR
  


669 403 760
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osiedle Małe Wilczyce rozkWITA na wiosnę, za sprawą przebijającej się przez ostatnie chłody, kampanii. Pączkujący harmonogram Dni Otwartych zachęca do odwiedzin nowych mieszkańców północnego przedmieścia Wrocławia. Zamieszkaj i TY!