• E: OFFICE@POINTB.PL

W pierwszy wrześniowy weekend Praga stała się nietypowym placem budowy, bo oprócz konstruowania wyjątkowych kampanii, doskonale poradziliśmy sobie również z team buildingiem! Wraz z firmą Nexontis utrwaliliśmy solidne fundamenty pod dalsze sukcesy, bo doskonale wiemy, że zgrany zespół jest w stanie sięgnąć gwiazd. Choć w tak doborowym towarzystwie nie mogło być inaczej, akcję integrację oficjalnie możemy uznać za prawdziwą perełkę wśród naszych projektów!

Czy współpraca z Electrum, europejskim liderem branży OZE, okaże się niewyczerpanym źródłem dobrej energii i magazynem odnawialnych pomysłów? Dla nas to jasne jak słońce! W sektor zielonej transformacji wkraczamy energicznym krokiem i zamaszyście sięgamy po lepsze jutro. 

Wierzymy, że czysta gra zapewnia doskonałe wyniki, dlatego tym bardziej cieszymy się z ponownej współpracy z Dragon Poland! Już teraz wiemy, że nie tylko zyskaliśmy Klienta z najwyższej półki, ale i takiej, która jeszcze przejdzie każdy test białej rękawiczki olśniewająco!

Pachnących radością,
mieniących się spokojem,
obfitujących w wyborny nastrój,
i pysznych po brzegi
Świąt Bożego Narodzenia,
życzy POiNTB.

O tym, że nie brak nam energii oraz odwagi do nietuzinkowego działania wiedzą wszyscy, którzy mieli okazję nas bliżej poznać! Nie będzie inaczej i tym razem, kiedy to, w towarzystwie Electrum - jednego z liderów na rynku OZE w Polsce, postanowiliśmy sięgać po jeszcze więcej zielonego! Bez zbędnych napięć idziemy po międzynarodowe media!

Nieśmiało można rzec, że kolejne miesiące i lata nam służą, nie tylko powiększając zespołowy prefiks wiekowy, ale przede wszystkim obfitując w tony wdrożonych działań optymalizacyjnych. I tak, pewne sprawy są ponadczasowe, tak jak dobra jakość i efektywność, które były i są dla nas najważniejsze, ale są i takie kwestie, które nadają się już tylko do lamusa - gdzie skutecznie je umieszczamy, tym razem trafia tam nieodwracalnie praca w trybie stacjonarnym. 6h tryb pracy to dla nas wciąż za mało, idziemy po jeszcze nowsze... Ahoj przygodo!

Przed nami weekend pełen wyjątkowych okazji z okazji nietuzinkowych okazji, jakimi są Dzień Mamy i Dzień Dziecka. Obiecujemy zaopiekować się Wami w naszym pointBowym stylu, a dokładniej w formacie nie jednego, a "2B", czyli Bezkompromisowego Bezpieczeństwa. Wpadnijcie sprawdzić, ile okazji z okazji tych okazji będziemy serwować, ufff!

Pierwszy kwartał tego roku przyniósł zapotrzebowanie na kolejne analizy. Tym razem, wraz z ifm electronic, sprawdzamy kondycję gałęzi celulozowo-papierniczej w dobie trwającej nadal pandemii COVID-19. Pozyskane dane obrazują trendy w sektorze spowodowane zmianą funkcjonowania m.in. branży gastronomicznej (sprzedaż na wynos) czy modowej (zakupy online) i dają nadzieję sądzić, że przestoje produkcyjne odnotwywane wraz z wybuchem epidemii, spowodowały intensywniejsze wdrażanie nowych technologii przynoszących kosztowe optymalizacje. Szczegóły znajdziecie w publikowanych przez nas opracowaniach. Pandemii mówimy dość, ale pozytywnych zmian w przemyśle chcemy jeszcze więcej!

Wielkiej Nocy urok już tryska,
Zawita też radość rodzinnego towarzystwa,
Niech ten czas niesie moc,
zdrowie, sukces i obfitości stos.
Jajo w święto niech króluje i apetyt potęguje!
Wypasionych Świąt!

Zapach wiosny już unosi się w powietrzu, tak jak wiosenna akcja promocyjna, którą przygotowujemy razem z Factoria Park. Kwitnące okazje będą gotowe do zerwania podczas weekendowych zakupów i pozwolą rozkwitnąć nawet najbardziej oszczędnemu zakupowiczowi. Wiosno, jak dobrze, że to już Ty!