• E: OFFICE@POINTB.PL

W ostatnich tygodniach motywacji do działania nam nie zabrakło! Samo napędzająca się tematyka związana z COVID-19 przyniosła kreatywne zadanie. Wraz z Mangata Holding SA sprawdzaliśmy kondycję polskiego automotive w świetle światowej pandemii koronawirusa, by przekonać się jakie są perspektywy na najbliższy rok. Wnioski znajdziecie w publikowanych przez nas zestawieniach. I tak, bardzo chcemy, by wszystko już wróciło na właściwy tor!

Po pierwsze - czapka z daszkiem lub wymyślny kapelusz, po drugie - okulary przeciwsłoneczne koniecznie z polaryzacją, a po trzecie - urlop. Tak, każdemu jest potrzebny, i każdy na niego zasługuje! Środek lata, takiego wyjątkowego bo bez zwyczajowych eventów, to idealna pora by złapać oddech, a nawet dwa! Ogłaszamy zatem, że u nas sezon urlopowy w zenicie!

Jak pracować efektywnie? Tylko na swoich warunkach, i w sprzyjającym otoczeniu, w dużym skupieniu i ulubionej bluzie. Walory pracy zdalnej wreszcie zaczęło doceniać szersze grono podczas gdy nasz zespół skutecznie w tym trybie realizuje swoje zadania od blisko 2 lat. I tak, potwierdzamy, że chcemy więcej!

Wiosna tuż-tuż, a wraz z nią zbliża się wielkimi kro-... susami wielkanocny zajączek! My w podskokach przygotowujemy niezłe jaj(1)O, a to m.in. z okazji naszej pierwszej dekady na liczniku! I to nie prima aprilisowy żart, że zbliżający się Śmigus Dyngus będzie jedyną okazją do oblewania...

POiNTB strzałem w 10-tkę? Oczywiście - i w przenośni, i dosłownie, jako że w tym roku obchodzimy 10. urodziny! Czego sobie życzyć przy tak okrągłej rocznicy? Cóż, oprócz tego, by nie dać się ponieść urodzinowej euforii i nie stać się równie okrąglutkim... Na pewno zdrowia, zdrowia i jeszcze raz... zasięgów!

Objęliśmy wzrokiem nowe media, przejrzeliśmy tajniki strategii komunikacji i widzimy coraz więcej powiązań, a to wszystko za sprawą naszego nowego Klienta - Eye Laser Center! Miejcie oczy szeroko otwarte, bo już wkrótce pierwsze efekty naszych działań!

2020 rok pod znakiem 6h trybu pracy? Oczywiście, że tak! Mija nam właśnie 10. rok na rynku, od 3 lat pracujemy w trybie 6h i wciąż cieszymy się wspaniałymi rezultatami tej decyzji. Nie ukrywamy - wprowadzenie ulepszeń to coś, na czym skupiamy szczególną uwagę, dlatego postanowiliśmy pójść o krok dalej i... 6-godzinną pracę wykonujemy w większości zdalnie! Takie rozwiązanie brzmi świetnie, to fakt, ale przede wszystkim przynosi realne efekty. Pracujemy z najlepszymi specjalistami na rynku, którzy doceniają te elastyczne warunki pracy. A my, przy zwiększonej efektywności, zachowujemy w pełni zasadę work-life balance!

Od 9 lat przemierzamy medialne meandry, zgłębiamy tajniki komunikacji, przekształcamy błyskotliwe idee w jeszcze bardziej trafne działania i... od czasu do czasu pozwalamy sobie na PRecelki i inne marketingowe słodkości. Działamy więc już od 3443 (!) dni, z czego 824 z nich to dni, w których spędziliśmy w pracy tylko 6 godzin! Brzmi świetnie, prawda? Pocelebrujcie z nami, zaczynając od wprowadzenia takiego formatu pracy - na efekty nie trzeba będzie długo czekać!

Kto nas zna ten wie, jak bardzo kochamy automatykę, techniczne nowinki i innowacyjne wdrożenia, dlatego nic dziwnego, że ifm electronic pozostaje częścią naszej ekipy! Nieprzerwanie od 2017 gramy razem na polu innowacji technologicznych, zdobywając punkty w dziedzinie marketingu i reklamy.

6h tryb pracy wdrożyliśmy blisko 2 lata temu (!) i wciąż przynosi nam nie tylko mnóstwo motywacji, ale także wymierne efekty w prowadzeniu projektów. Uwielbiamy odchodzić od schematów i testować nowe rozwiązania, dlatego od kilku miesięcy do 6h dołożyliśmy większy wymiar pracy zdalnej. Już wkrótce podzielimy się z Wami wnioskami.