• E: OFFICE@POINTB.PL

Nie ma nic bardziej COOL niż poznawanie odpowiedzi na nurtujące pytania. Co powiecie na wycieczkę do świata zagadek, ogromnych i maleńskich wyzwań? W ten weekend Futura Park zamieni się w skarbnicę mądrości i fascynujących naukowych przygód. Wszyscy przekonamy się, że School is Cool! 

Pamiętaj, że śniadanie jest najważniejszym posiłkiem całego dnia. Jedni wolą na słono inni na słodko. A my próbujemy się dowiedzieć, przy okazji raportu o śniadaniach, czy można darzyć tym samym uczuciem i bajgla i croissanta! 

W stadzie raźniej, a na spokojnych przedmieściach jeszcze lepiej! Tym razem POiNTB zadomawia się na osiedlu Małe Wilczyce. Wspólnie podejmujemy się tworzenia planu rozmieszczenia kanałów komunikacji wraz z odpowiednio ustalonymi założenimi marketingowymi, które poprzedzą zgrabnie zaprojektowaną kampanię medialną. 

 

Księżniczki, Alicja, magiczny domek wypełniony po brzegi wakacyjnymi prezentami, latające wróżki, festiwal baniek mydlanych to tylko niektóre z atrakcji czarodziejskiej krainy, w którą zamieniła się Futura Park z okazji wyjątkowej okazji - Dnia Dziecka. Nie da się ukryć, że my także tego dnia byliśmy DZIEĆMI!

Za sprawą naszego nowego Klienta - Twórcy nieziemskich grafik, mieliśmy okazję nie tyle wystrzelić się w kosmos, co wykreować niebanalną strategię komunikacji dla nowej marki - Look Art You. Idealnie wpasowuję się w ziemskie realia desingu, stylu i mody. Do zobaczenia na koszulkach, bluzach, plakatach, torbach, w mediach społecznościowych i całej galaktyce. Niech LOOK będzie z Wami! 

Wiosna to optymistyczny i pachnący czas, który chętnie spędzamy w swoim ulubionym parku - my tym razem zarówno w parku jak i dla WROCŁAWSKICH PARKÓW BIZNESU: strategicznie, medialnie i wizerunkowo, wiosenny rozkwit zatem u nas w pełni! 

Doświadczalnie przetestowaliśmy wiele języków KODowania, znamy np. doskonale kod do drzwi wejściowych naszego biurowca czy indywidualy log do ulubionej Asany. Tym razem jednak KODersko wykazywaliśmy się w strategicznym skrypcie działania i stworzyliśmy unikatowy KOD źródłowy w zakresie employer brandingu dla naszego Klienta z branży IT, firmy Thaumatec. 

Dla Klienta ZPR SA na jeden dzień zmieniliśmy biurowe otoczenie na pole manewrowe, gdzie jak prawdziwi żołnierze w pocie czoła pokonywali kolejne przeszkody specjalnie zaprojektowanego poligonu! Zmęczeni, ale zadowoleni z dumą przyjęli ordery i puchary. 

Na lato dbamy o formę! Warto też zadbać o wagę na naszych półkach! Wraz z naszym Klientem Arta Tech właścicielem marki inkBOOK służymy pomocą.

 

POiNTB wyrusza w kolejny rejs po świecie technologii. Razem z naszym nowym Klientem ifm electronic przepłyniemy przez morze mediów, aby zatknąć flagi sukcesu w postaci świetnych publikacji. Takie wyzwania lubimy!