O nas

Dwie takie

W duecie, w kobiecej energii tworzymy wizerunek i historie marek. Niesie nas doświadczenie, zadrukowane setkami eksperckich publikacji. Prowadzi nas intuicja, wysycona głębokim zrozumieniem mediów. Różnicę robi nasza kreatywność, zdyscyplinowana w standardach. Wygrywamy kreacją złożonych kampanii, które wyciszają głos otoczenia. Razem jesteśmy nie do zatrzymania. Kropka.

Integracja metod

Dla merytorycznych treści, wyrażonych w angażujących formatach, starannie dobieramy media i platformy - łącząc tradycyjne metody z nowoczesnymi rozwiązaniami cyfrowymi i interaktywnymi. Słowa nabierają mocy, dzięki temu, że stosujemy metodologię opartą o płynny storytelling. Elastyczna narracja, świadomie wybrana grupa odbiorców, stały monitoring ich preferencji - to działa za każdym razem.

W samo sedno

Koncentrujemy się na opracowywaniu treści o charakterze eksperckim, dzięki czemu niezwykle skutecznie budujemy wizerunek i długoterminowe relacje marek z ich otoczeniem biznesowym. Pracujemy na faktach, szukamy dowodów, podkreślamy korzyści ze współpracy, w niestandardowych formatach pokładając tony energii. 

Rzetelnie, profesjonalnie, kreatywnie. Można? Trzeba!

Zgodnie z planem

Kiedy chodzi o rozgłos i przekaz - brak jest przestrzeni na spontaniczne działania. 

Myślimy strategicznie, określamy kierunek działań i długofalowe cele, garściami czerpiemy z sukcesów i ze spokojem zarządzamy kryzysami. Zawsze pracujemy na danych. Filtrując wpływ i znaczenie trendów, optymalizujemy strategię w czasie rzeczywistym. Razem budujemy to, co zostaje w umysłach i na ustach odbiorców - reputację, zaufanie i wizerunek. 

Najbardziej skuteczne zespoły to te, które nie tylko gromadzą ludzi o wysokich kompetencjach, ale które potrafią te kompetencje przekuć w wspólne działanie.

J. Richard Hackman
Nasza bańka
Bubble up!

Zanurz się w naszym świecie, gdzie idee i projekty wypływają na powierzchnię z pełnym potencjałem. Niesie nas doświadczenie, zadrukowane setkami eksperckich publikacji. 

pointb.pl_bubble-up